Free Wi-Fi

Okolie

 

Aktuálne informácie o akciách a novinkách v našom okolí nájdete na partnerských stránkach:

 

Gino paradise Bešeňová - len 5 min

 

Termálne kúpalisko s geotermálnou a aj čírou ohrievanou vodou. Nájdete tu 12 bazénov, 9 tobogánov, wellness centrum a množstvo atrakcií pre deti. To všetko s celoročnou prevádzkou. V bazénoch je voda s 36-40°C, ktorá má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a má priaznivé kozmetické účinky.

 

 

 

 

 

 

Aqua-Vital Park Lúčky - Kúpele - 3 km

Kúpalisko v známej kúpeľnej obci s vonkajším rekreačným bazénom s rôznymi atrakciami, vnútorným minerálnym bazénom a saunovým svetom.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aquapark Tatralandia - 25 km

Termálne bazény a bazény s čírou ohrievanou vodou, tobogány a šmýkačky. Pre najmenších je vybudované veľké detské ihrisko, obrí detský bazén s hradom Amazonia a detský kútik, pre aktívnejších možnosť využiť ponuku 18 tobogánových dráh a šmýkačiek ako aj veľkej športovej plochy. Pre tých, ktorí túžia v prvom rade po oddychu a regenerácii ponúka relax v saunovom svete, termálnych bazénoch s množstvom vodných masáží, či klasickú masáž.

 


 

 

Liptovská Mara - 7 km

Na Liptovskej Mare zažijete skvelú rybačku, alebo môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou s kapacitou 50 miest. V lete priehrada ponúka široké možnosti pre vodné športy ako kúpanie, člnkovanie, surfovanie, jazdu na vodných skútroch a iné.

 

 

 

 

 

 


Malinô Brdo - Ružomberok - 11 km

V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je jednou z najdlhších umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku. Okolie Malina Brda ponúka výborné možnosti pre bežecké lyžovanie, turistiku a skialpinizmus. Medzi atraktívne turistické výlety patrí návšteva drevenej obce Vlkolínec (UNESCO), pešia prechádzka okolo Sidorova a skialpinistický či bežkársky prechod na Smrekovicu.

 

 

 

 

Havránok - 7 km

Havránok je jednou z najstarších kultúrnych pamiatok na Liptove. Je to archeologické múzeum v prírode s rekonštrukciami keltských stavieb s výhľadom na Liptovskú Maru a okolité pohoria.

 

 

 

 

 

 

 


Vlkolínec - 15 km

Najzachovalejšia rezervácia ľudovej architektúry na Slovensku. Táto drevená obec bola v 1993 zapísaná do zoznamu Svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Je to trvalo obývaná obec v súčasnosti s 29 obyvateľmi žijúcimi v 18 domoch z celkového počtu 55 domov.

 

 

 

 

 


Demänovská jaskyňa slobody a Demänovska ľadová jaskyňa - 32 km


Národná prírodná pamiatka Demänovské jaskyne je najdlhším jaskynným systémom na Slovensku. Ľadová jaskyňa je jednou z najstarších jaskýň v Európe, spomínaná už v roku 1299. Nazýva sa aj „dračou“, keďže medvedie kosti, ktoré v nej boli nájdené boli považované za dračie. Žije v nej 10 druhov netopierov. Jaskyňa slobody je najviac navštevovanou sprístupnenou jaskyňou na Slovensku. Jej jedinečná kvapľová výzdoba ju radí medzi najkrajšie jaskyne v Európe.Turistika a cykloturistika


V lete môžu návštevníci regiónu vychutnávať krásu liptovskej prírody na výletoch v Chočskom pohorí (Malý a Veľký Choč, Pravnáč, Sivý vrch, Prosiecka a Kvačianska dolina), v Západných Tatrách (Roháče – Baníkov, Baranec, Žiarska dolina) a v Nízkych Tatrách ( Chopok, Ďumbier, Prašivá, Jánska a Ľupčianska dolina s Magurkou). Liptov je poprepletaný aj množstvom cyklotrás s rôznou náročnosťou.

 

 

 

 

 

 

Jasná Nízke Tatry - 32 km

Lyžovačka v JASNÁ NÍZKE TATRY, (vzdialená len 30 min. autom). Užite si svetové lyžovanie s neopakovateľnými zážitkami v sezóne 2016/2017. Stredisko dostalo prestížne ocenenie TEST WINNER 2016 v kategórii: Najlepšie lyžiarske stredisko v kategórii do 60 km zjazdoviek. Tak poďme na hory!!!

 

Prečo Lyžovačka v Jasnej s GOPASS od NÁS?
Pretože Vám zabezpečíme tie NAJLEPŠIE ceny za skipass, lístky na vstupy do stredísk, či lístky na lanovku. Po príchode do strediska sa vyhnete čakaniu v rade a Vaše zážitky môžu začať ihneď!!

 

Kde je možné využiť výhody?
V strediskách JASNÁ Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Tatralandia alebo Gino paradise Bešeňová. Ďalej aj vo všetkých prevádzkach spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. s označením "TU PLATÍ GOPASS".

© 2011 Penzión za mlynom
frage | internetové aplikácie