Free Wi-Fi

Oslavy a školenia

Spoločenské a firemné podujatia

Penzión za mlynom ** je pre svoju rodinnú atmosféru a jedinečné prostredie vynikajúcim miestom na organizovanie spoločenských a firemných podujatí. V našom penzióne môžete využiť celý areál.


Reštaurácia “Alexander“ je charakteristická svojím vidieckym zariadením. Doménou miestnosti je kozub. Tento priestor s neobvyklou atmosférou je na posedenie pri našich miestnych, či slovenských špecialitách ako stvorený. Kapacita reštaurácie je do 40 miest. Pre spoločenské podujatia pripravujeme sedenie do tvaru I, U, T a oddelených stolov. Miestnosť je prepojená s reštauráciou Ján s výhľadom na celý dvor, ktorú pri spoločenských akciách odporúčame využiť ako tanečný parket.

 

Novootvorená reštaurácia „Ján“ (bývalá krytá terasa) s kapacitou do cca 40 osôb je teraz prispôsobená na celoročnú prevádzku. Na otvorenom ohni pre Vás radi pripravíme grilované špeciality alebo prasiatko. Pri posedení Vám do zábavy môže hrať tradičná cimbalová hudba a tak sa stane Vaše spoločenské podujatie originálne.


Naša “Petro-Pavlovská“ spoločenská miestnosť je ideálna na školenia, rodinné oslavy do 30 osôb. V miestnosti je prirodzené svetlo. Je vybavená dataprojektorom s premietacím plátnom, flipchartom a WIFI pripojením. Možnosti sedenia do tvaru I, O, U, T a školské sedenie.


V letných mesiacoch môžete využiť vonkajšie ohnisko s posedením, ktoré sa nachádza pri jazierku.


Pre Váš aktívny, či pasívny relax je Vám k dispozícii celý zelený areál penziónu.

 

 

 

 

 

 

© 2011 Penzión za mlynom
frage | internetové aplikácie