Free Wi-Fi

Oslavy a školenia

Spoločenské a firemné podujatia

Penzión za mlynom ** je pre svoju rodinnú atmosféru a jedinečné prostredie vynikajúcim miestom na organizovanie spoločenských a firemných podujatí. V našom penzióne môžete využiť celý areál.


Reštaurácia “Alexander“ je charakteristická svojím vidieckym zariadením. Doménou miestnosti je kozub. Tento priestor s neobvyklou atmosférou je na posedenie pri našich miestnych, či slovenských špecialitách ako stvorený. Kapacita reštaurácie je do 40 miest. Pre spoločenské podujatia pripravujeme sedenie do tvaru I, U, T a oddelených stolov. Miestnosť je prepojená s reštauráciou Ján.

 

Novootvorená reštaurácia „Ján“ (bývalá krytá terasa) s kapacitou do cca 50 osôb je teraz prispôsobená na celoročnú prevádzku a poskytuje dostatok miesta na rodinné oslavy.


Naša “Petro-Pavlovská“ spoločenská miestnosť je predurčená na školenia, rodinné oslavy do 30 osôb. V miestnosti je prirodzené svetlo. Je vybavená dataprojektorom s premietacím plátnom, flipchartom a WIFI pripojením. Možnosti sedenia do tvaru I, O, U, T a školské sedenie.


Pre Váš aktívny, či pasívny relax je Vám k dispozícii celý zelený areál penziónu s detským ihriskom, trampolínou, outdorovým stolým tenisom, šípkami.

 

Ponuku na oslavu, či školenie si vyžiadajte tu.

 

 

 

 

 

© 2011 Penzión za mlynom
frage | internetové aplikácie